Martin Michek pobjednik Zaboka, Karas 5., Leljak 6. i Kelava 9.

Motocross poslastica u Zaboku je završila, ali nažalost naši vozači nisu dovoljno dobro iskoristili prednost domaćeg terena. Ukupni pobjednik dana bio je Martin Michek, ispred Peter Irt-a i Petr Bartoša. U prvoj utrci, Michek je loše startao te je završio tek iza Irt-a, koji su u cilj ušli unutar sekunde. U drugoj utrci je situacija bila obrnuta jer je Irt morao stizati, ali nije uspio. Na 4. poziciji bio je Petr Michalec.

Od domaćih vozača, najbolju poziciju ostvario je Hrvoje Karas, koji je završio na 5. mjestu s jednakim brojem bodova kao i Michalec, ali ispred Marka Leljaka. Na 9. mjestu bio je Matija Kelava, Luka Brajdić je bio 19., Matej Jaroš 20. koji je iz nama nepoznatih razloga odustao 2. vožnju, Danko Braim na 23. te Renato Sokolović na 24. mjestu, koji je nažalost imao nezgodan pad u 2. vožnji zbog kojeg je morao odustati.

rezultati zabok emx ukupno emx

Kao popratni program, bila je pozivna utrka za klase MX 50, MX 65, MX 85 i B liga. Rezultati su sljedeći: